(ANASAYFA)


(FİRMALAR)


(VİDEOLAR)


(TV?İZLE?)


ÜYEHESABI

Tavşanlı Mobil uygulamayı indir!tavşanlı mobil uygulama

Tavşanlı menüsü

Tavşanlı namaz vakitleri

Tavşanlı namaz vakitlerinamaz vakitleri

             Tavşanlı namaz vakitleri  arayanlar ve gün içinde takip etmek isteyenler için rehber niteliğindeki platformumuzu kullanabilirsiniz.

Tavşanlı ezan vakitleri  ile şehirde günün çeşitli zamanına göre kendinizi planlayabilirsiniz. Düzenli olarak namaz kılanlar için şehir içinde gezerken türlü temiz yerlerde namaz kılmak isteyebilir.  Şehirde gezmek isteyenler için başka bir konu olarak türlü gezi alanlarını da bulabilirsiniz. Örneğin Kütahya ili içerisinde değerli ve görülmesi gereken alanları bulabilirsiniz.   Bir yerde güzel zaman geçirmek için kapsamlı bir değerlendirme yapılabilir. Şehirdeki tarihi önemi olan yerleri görebilir ve gezerek mutlu hissedebilirsiniz.

Tavşanlı ezan Vakitleri Nerede Görülür

Tavşanlı ilçesine ait ezan vakitlerini rehber sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Günün hangi zamanı saat kaçta ezan okunduğunu belirlemeli, namaz vakitleri doğrultusunda sitemizi takip edebilirsiniz.

Ramazan Ayı nedeniyle bir aylık süre içerisinde hangi zamanlarda oruca başlandığı hangi zamanlarda oruç açıldığını sitemizde bulabilirsiniz. İftar zamanı özellikle oruç tutanlar için son derece önemlidir. Önemli bir zamanlama ayarı olduğu için sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilir ve faydalanabilirsiniz. İftar ve imsak zamanları Tavşanlı namaz vakitleri  için 7/24 siteye girebilirsiniz.

Tavşanlı Namaz Vakti
Tavşanlı Namaz Vakitleri 2021
Tavşanlı Namaz Vakitleri Fazilet
Tavşanlı Bayram Namazı
Tavşanlı ezan Vakitleri 2021
Tavşanlı sabah ezanı kaçta okunuyor
Tavşanlı Ezan Vakitleri 2020
Sabah namazı

 
özten halı yıkama
tel:0543 827 17 84
Tavşanlı Tesisatçı
Gsm 05423050032
zaman sucukları
Telefon :0532 363 37 70
//
  • anasayfaAnasayfa
  • facebook paylaş
    twitter paylaş