== Tavşanlı Sevgi Çarşısı 
  • arama
  • üyeler
  • Tavşanlı Menü
Tavşanlı Nakliyat
Tavşanlı menüsü

Tavşanlı Sevgi Çarşısı

Sevgi Çarşısı Nedir ?

Sevgi Çarşısı, “Tavşanlı Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği”nin diğer adıdır. ınsanlara gönüllü olarak ve sevgiyle hizmet veren Tavşanlı Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projelerinden biridir.

Açlık ve yoksullukla mücadelede maddi ve manevi olarak ilgi ve yardıma muhtaç insanlarımızın ihtiyaçlarını giderirken, toplum içinde köprü vazifesi görmek ve bu mücadelemizi günümüz teknolojilerini kullanarak daha hızlı ve kaliteli hale getirme çabası içerisindeyiz.

SEVGı ÇARşISINA HANGı YARDIMLAR KABUL EDıLıR ?

Sevgi Çarşısına insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumda olan her şey kabul edilir. Giyilebilecek durumda olan kıyafetler, günü geçmemiş ilaçlar, kullanılabilecek durumda olan her türlü ev eşyası, mutfak eşyası, ev mefruşatı ve para yardımı makbuz karşılığında Sevgi Çarşısı’na bırakılabilir.

MOBıLYA, KOLTUK, SOBA, HALI, vb. eşyalar Sevgi Çarşısı iletişim numaraları arandığında ilgili personel tarafından hemen değerlendirilip, evlerden veya bulundukları noktalardan alınmaktadır. Ekipler çıkış yapmadan önce yardım yapan kimselere mutlaka ulaşarak haber ve bilgi vermektedirler.

Tel: 0274 615 39 99

Yardım yapan kişiler adına “TEBERRU MAKBUZU” kesilir ve kendilerine verilir. Yardımseverler nakdi yardımlarını ister Sevgi Çarşısı’na makbuz karşılığında isterse banka hesap numaramıza yatırabilirler.

BANKA HESAP NO: ZıRAAT BANKASI TAVşANLI şUBESı 559366675001

Kurban bayramında vatandaşlarımızca Sevgi Çarşısına teslim edilen paylar personellerimiz tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edilmektedir. Bayramlarda çocukları sevindirmek isteyen yardımsever vatandaşlarımız da Sevgi Çarşısı aracılığıyla bu yardımları gerçekleştirebilirler. Amacımız veren elle alan eli birleştirmektir.

ıLETışıM 
Yardım bekleyenlere uzanan gönüllü eller.

Sizlerinde Onlar için uzanacak bir eliniz yok mu ?

ılçemizde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere ılaç Toplama merkezimizle sağlıkta, Sevgi Çarşısı aracılığı ile erzakta, kıyafette ve mobilyada, özürlerimiz tekerlekli sandalye ve ihtiyaç malzemeleriyle, aşevimize sıcak yemek konusunda ellerimizi uzattık.

ırtibat No: 0 274 615 39 99

Banka Hesap Numaramız : 559366675001

Ayni yardımlarınız için adresimiz;

DURAK MH. ıSTASYON CAD. NO:26 ESKı SıNEMA BıNASI

TAVşANLI/KÜTAHYA
facebook paylaş
twitter paylaş