05.12.2023 - Tavşanlı Engelsiz media tv
REKLAM ALANI

Tavşanlı halı yıkama

Tavşanlı halı yıkama
REKLAM ALANI

Doğru Malzeme İle Sunulan Halı Yıkama Hizmeti
Ev alanlarının vazgeçilmez eşyaları arasında bulunan halılar, aynı zamanda bu yapılarda en çabuk kirlenen ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle ev hanımlarının şikâyet etmiş olduğu bu durum için etkili şekilde halıların yıkanması ve temizlenmesi işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak halıların yıkanması için ev hanımları kendi başlarına uğraş vermektedir. Bu durumda halılar detaylı olarak temizlenmemekte ve gerekli olan sağlık koşulları, ne yazık ki sağlanamamaktadır. Söz konusu olan durumlar için sağlamış olduğumuz halı yıkama hizmetlerimizde, işinde deneyimli kadromuz yer almaktadır. En etkili ve kalıcı şekilde yıkama işlemleri için gerekli olan tüm malzemeler, kaliteli markalar tarafınca üretilmiş olarak tercih edilmekte ve isteğe bağlı olarak halıların yerinde yıkanması işlemi de firmamız tarafınca karşılanabilmektedir.
Halı Yıkama Hizmetinde Yer Alan Özellikler
Sektörde uzun yıllar gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler sayesinde, akla gelebilecek olan tüm markalar tarafınca üretilmiş olan halıların, sorunsuz ve hasar almadan yıkanması mümkün olmaktadır. Söz konusu olan hizmetlerde, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Tavşanlı Halı Yıkama Müşterilerimizin vermiş olduğu siparişler doğrultusunda, özel araçlar ile birlikte halılar evlerden alınmakta ve özel yıkama alanlarımıza getirilmektedir. İlk olarak halıların toz alma işlemine geçilmektedir. Detaylı toz alma işleminin ardından halıların basınçlı su ile temizlenmesi ve daha sonrasında ile köpüklü cihazlar kullanılarak, iyice temizlenmesi işlemi uygulanmaktadır. Köpüklü su ile yıkanması işleminden geçirilmiş olan halılar, daha sonra özel fırın makineleri yardımı ile kurutulmakta ve bu işlemlerin sonucunda da özel askılıklara asılarak, kullanılabilir hale getirilmesi için bekletilmektedir. Son olarak özel ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenen halılar, müşterilerin ev adreslerine gönderilmek için araçlara yerleştirilmektedir. Bahsi geçen bu işlemler, yıkanacak olan halıların sayısına ve özelliklerine göre değişebilmektedir. Yaklaşık olarak 4-5 adet halının yıkanma ve teslim edilme süreleri 5 ile 6 saat arasında görülmektedir. Bunun yanı sıra halılar, müşterilerimizin isteği doğrultusunda yerinde de yıkanabilmektedir.
Tüm Şehirler İçin Sunulan Halı Yıkama Hizmeti
Son yıllarda üretilmiş olan teknolojik cihazlar arasında halı yıkamak için bazı makinelerde yer almaktadır. Bu makineler yardımı ile halıların kurutulması, ıslatılması ve de köpürtülebilmesi, insan gücü ile yapılacak olan işlemlere göre daha kısa süreler içinde yapılması mümkün olmaktadır. Bahsi geçen işlemler için sunmuş olduğumuz hizmetler, ülkemizin 7 bölgesinde sağlanmaktadır. Kısacası tüm şehirler için sunulan hizmetler, farklı anlaşmalı yerlerimiz ile birlikte kaliteli çözümler üzerinden sağlanmaktadır. Yıkanacak olan halı markaları, özellikleri ve sayılarına göre farklılık gösteren fiyatlar için Halı Yıkamas firmamız, özel indirim ve kampanyalar da yapmaktadır. Günümüzde kimi zaman fabrika ortamlarında üretilmiş olan halılar, kimi zaman ise özel dokuma makineleri ile birlikte işlenmektedir. Farklı ip ve kumaşlar kullanılarak elde edilmiş olan halı çeşitleri, yıkanma durumlarında bu içeriklere dikkat edilerek temizlenmelidir. Ancak bu konu hakkında detaylı bilgisi olmayan kişiler, yıkanacak olan halıları yıpratabilmekte ve hatta ürünlere ciddi zararlar verebilmektedir. Bu durumların oluşmaması için ise alanında hizmet veren kaliteli firmalardan yardım alınması tavsiye edilmektedir.
Halı Yıkama Hizmetinde Yer Alan Fiyatlar
Uzun süreli kullanım ya da hava koşullarından dolayı kısa süre içerinden toz ve kir biriken halıların, düzenli aralıklar ile birlikte temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir. Ancak evlerde birden fazla halılar bulunmakta ve bu halıların yıkanması, sanılanın aksine daha zorlu bir süreçtir. Bunun için sektörde uzun yıllar sunmuş olduğumuz hizmetleri tercih edebilir ve etkili yıkama ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Uzman kadromuz ile sunulan hizmetlerimizde yer alan fiyatlar, halıların sayısına ve markasına göre farklılık göstermektedir.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ