02.06.2023 - Tavşanlı Engelsiz media tv
REKLAM ALANI

Tavşanlı halı yıkama

Tavşanlı halı yıkama
REKLAM ALANI

Tavşanlı halı Yıkama
Halıların yıkanması belirli sürelerle yapılması sağlık açısından önemli bir husustur. Fakat halıların temizlenebilmesi için sadece su ve deterjanın kullanılması yeterli olmadığı bir gerçektir. Halı temizleme işi profesyonelce yapılması gereken bir faaliyettir. Bu nedenle müşteri memnuniyetinin sağlanması aynı zamanda sağlıklı temizlik için Kütahya Tavşanlı halı yıkama firmaları olarak hizmetinizdeyiz. Sunduğumuz hizmet sayesinde halılarınız tertemiz olmakta, sağlığınızı tehdit eden durumların önüne geçilmektedir.
Halı Temizliğinin Önemi
Halının yıkanması diğer eşyalarınızın temizliği kadar önem taşımaktadır. Evlerinizde toz, kir, bakteri ve mikroplar bulunmaktadır. Bu canlılara halk arasında halı akarı da denilmektedir. Akarların ve diğer zararlıların beslenmesi fark etmeden dökülen deri parçaları ile gıda artıklarıdır. Bu canlılar kısa sürede üremekte ve insan sağlığı için büyük tehdit oluşturmaktadır. Profesyonel olarak temizlenmeyen halılar başta solunum yolu hastalıkları ve cilt problemlerine neden olabilmektedir. Firmalarımız sağlığınız için ciddi tehdit oluşturan bu durumun giderilmesi için çözüm oluşturmaktadır. Mevsim, hava koşulu fark etmeden firmalarımız halılarınızı hijyenik olarak temizlemektedir.
Temizliğinin Aşamaları
Halıların elde yıkanması oldukça meşakkatli bir iştir. Gerekli olan şartlar çoğu zaman evlerde sağlanamamakta, halıların ömürlerinin kısalmasına da neden olmaktadır. Tavşanlı halı yıkama hizmeti veren firmalarımız halıların temizliği için gerekli tüm koşulları sağlamaktadır. Bu faaliyet için gerekli olan zemin, makine, temizlik maddelerinin kullanılması sayesinde en ideal temizliği sağlamaktayız. Adresten alınan halı, halı yıkama konusunda deneyimli personel sayesinde itina ile incelenmektedir. Halıyı tam anlamıyla temizleyecek aynı zamanda da zarar vermeyen madde seçilmektedir. Müteakiben halı öncelikle kuru olarak toz ve zararlı maddelerden arındırılması için süpürülmektedir. Bu sayede zararlı olacak maddenin suyla temas ederek halının derinlemesine nüfuz etmesi önlenmektedir. Zararlı maddelerden arındırılan halı özel makinelerle su ve temizlik maddeleri ile derinlemesine temizlik işlemine geçilir. Müteakiben halının dokusunda nem kalmayacak şekilde kurutulmaktadır. Halının kurutulmaması halının çürümesi, kötü kokması, küf oluşmasına neden olmaktadır. Firmamız temizlik ve kurutmayı titizlikle yaparak dış etkilerden koruyacak şekilde paketleme yapmaktadır. Paket ile halının teslimi istenen adrese pırıl pırıl şekilde teslim edilmektedir. Halınızın ter temiz, hijyenik olması için gerekli olan tek şey 7 gün 24 saat telefonla arayarak adresi vermektir.
Halı Yıkamada Makine Kullanımının Önemi
Halılar oldukça sık olan iplerden oluşmaktadır. Bu nedenle iplerin aralarına kaçan kir ve zararlılar profesyonel kişi ve makineler tarafından temizlenmemesi durumunda görünürde temiz fakat mevcut zararlılardan arınmamış olur. Firmalarımız ellerinde bulunan halı temizliği için özel imal edilen makineler sayesinde halılarınızın derinlemesine temizliğini sağlar. Bu cihazların sağladığı temizliği elle veya profesyonel olmayan makinelerle sağlamak mümkün olmaz. Ayrıca yıkanan halılar kurumasını beklemek halının tekrar kirlenmesine ve solmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle halılarınızı kısa sürede kurutan özel makineler ihtiyaç şarttır. Halılar temizliği firmalarımız tarafından en mükemmel şekilde sağlanmaktadır.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ