== Hayvanları koruma derneği hak 
  • arama
  • üyeler
  • Tavşanlı Menü

Hayvanları koruma derneği hayvanlari-koruma-dernegi Menüsü
hayvanlarikorumadernegi hakkımızda

Hayvanları koruma derneği hakkımızda

Sayfamız yeni açılmıştır zamanla daha iyi gelişecek herkesin tanıdığı sitelerden birisi olacak tabikide sizlerin dualarıyla inşaallah.Sitemiz haftada bir kere güncellenecektir.Sitemize yardımcı olmaya çalışalım.Sitemizin zamanla bilgisi ve içeriği artarak sizlere daha iyi hizmet vereceğiz.Sitemiz sizlere hizmet vermekten gurur ve sevinç duyar.Sizlerde bu siteyi elinizden gelerek yayarsanız seviniriz mesela facebook,twitter,instagram vb... gibi yerlerde sitemizi paylaşarak daha çok insanın sitemize gelmesini ve sitemizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.Sitemize girdiğiniz için teşekkür ederiz tekrar gelmenizi isteriz.
  
                  Sitemiz hizmet vermekten gurur duyar


şUNUDA UNUTMAYALIM 
SıTEMıZ 

TAVşANLI BELEDıYESıNı ARAYIN LÜTFEN,BıZ SADECE ıNTERNETTE HAYVANLARI SAVUNMAKTAYIZ GERÇEKTE BıR KURULUş DEğıLıZ.AYRICA BU SıTE BELEDıYEYE AıT DEğıLDıR.

SıTEMıZ HAKKINDA BEğENMEDığıNıZ,ÖNERıLERıNıZ,ELEşTıRıLERıNıZı,SıTEDE SORUNLARI ,SIKINTILARI ÜYE OLARAK ıLETışıM BÖLÜMÜNDEN BıZE ULAşABıLıRSıNıZ.
Hayvanları koruma derneği blok1
Hayvanları koruyalım ve sevelim

Hayvanları koruma derneği blok2
Hayvanlarda bir canlıdır unutmayalım.

Hayvanları koruma derneği blok3

Hayvana binecekseniz tatlılıkla bininiz. Yük vuracaksanız takatinin üstünde yüklemeyiniz. Kesecekseniz en az ızdırap verecek şekilde kesiniz.

Hz. Muhammed


Hayvanları koruma derneği

Firma Kategori:

Tavşanlı Dernekler


facebook paylaş
twitter paylaş